Обратная связь

Гарантії

На всі товари, які представлені в інтернет-магазині Ptashkamag надається гарантія. Для того, щоб здійснити гарантійне обслуговування товару, Вам необхідно пред'явити представнику магазину чек про оплату товару, фото заводский етикетки товару або паспорта виробу.

Інтернет-магазин співпрацює з низкою виробників, які несуть повну відповідальність за гарантійне обслуговування продукції, що ними виготовляється. Гарантом виконання зобов'язань виступає інтернет-магазин Ptashkamag.

important

Обмін і повернення товару, купленого в інтернет-магазині Ptashkamag, відбувається відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів"

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) можна обміняти або повернути протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, за таких умов:

 • 1

  Заводська упаковка не пошкоджена, збережені фабричні ярлики, наклейки;

 • 2

  Збережений товарний вигляд і споживчі властивості;

 • 3

  Товар не використовувався, чи не піддавався збірці (монтажу);

 • 4

  Наявність розрахункового документа.

Здійснюється процедура за допомогою перевізників Нова Пошта або можете доставити самостійно за адресою:

logo

м.Запоріжжя, Хортицький район,
вулиця Задніпровська 20а

logo

Графік роботи відділу контролю:
Пн-Птн: 10:00 - 18:00

Повернення проводиться за рахунок покупця, в разі обміну за гарантійними зобов'язаннями - за рахунок інтернет-магазину Ptashkamag.

Щоб скористатися правом на повернення товару, магазину необхідно надати докази того, що виріб не був в експлуатації, збережено його товарний вид, відсутні зовнішні ушкодження (подряпини, потертість та ін.).